Informacje o szkole

„Yellow Language School” została założona przez anglistkę-absolwentkę filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim ze specjalnością: metodyka nauczania języka angielskiego. Szkoła powstała z zamiłowania do nauczania języka oraz współpracy z młodszymi oraz starszymi uczniami. Szkoła współpracuje z konsultantem metodycznym i  jest wyposażona w najnowsze podręczniki oraz oprogramowanie interaktywne dostępne na rynku.

"Podczas swojej wieloletniej pracy w przedszkolu, szkole podstawowej, gimnazjum, liceum oraz pracy z dorosłymi starałam się poznać oczekiwania każdej z grup wiekowych, co więcej ta wiedza fascynuje mnie coraz bardziej. Nauczałam angielskiego z elementami „Business English” pracowników firm branżowych w Czechowicach-Dziedzicach. Zajmowałam się również tłumaczeniami biznesowymi, jednak to nauczanie stało się moją pasją.

Zawsze chciałam być nowatorska w swojej pracy, gdyż uważam, iż nauka języka nie może być monotonna ale pełna ciekawych wyzwań. Będąc nauczycielem oraz egzaminatorem w szkole, poznałam wymagania edukacyjne do poszczególnych egzaminów i mogę zapewnić o sumiennym przygotowaniu moich uczniów do egzaminu gimnazjalnego oraz matury.  W swojej pracy stosuję najnowsze dostępne metody aktywizujące uczniów takie jak materiały z  życia codziennego jak prasa, bieżące wiadomości, ulubione przez uczniów fragmenty filmów oraz piosenek, co więcej staram się wprowadzać do swojej pracy wszelkie nowinki , jak na przykład tablica interaktywna. Jest to wspaniały sposób połączenia technologii komputerowej i nauczania języka, działa jak duży ekran dotykowy i dzięki najnowszej technologii może być sterowany dotykowo, co szczególnie cieszy tych najmłodszych użytkowników. Tych starszych cieszy już bardziej możliwość pracy z  ćwiczeniami podczas zajęć za pomocą laptopa i dostępu do wirtualnego podręcznika.

„ Jeśli kochasz to co robisz, to jakbyś nie przepracował ani jednego dnia” to moje motto.

- Dzieci: wiek 5 - 6 lat
- Dzieci: klasy 1 - 3
- Uczniowie: klasy 4 - 8
- Młodzież gimnazjalna
- Maturzyści
- Dorośli
- Przygotowanie do egzaminu
po ósmej klasie
WYSIWYG Web Builder
Oferta:
Yellow Language School to szkoła językowa działająca w Czechowicach-Dziedzicach. Szkoła oferuje bogaty zakres kursów językowych - w szczególności z języka angielskiego - dla zróżnicowanych grup wiekowych. Kursy językowe realizowane w Yellow są dostosowywane do oczekiwań uczniów w celu optymalnego wykorzystania ich aktualnej wiedzy, oczekiwań i predyspozycji. Zajęcia językowe są prowadzone nowoczesnymi metodami, w oparciu o najlepsze podręczniki języka angielskiego i możliwości nowoczesnego sprzętu. Dodatkowym atutem szkoły jest bogaty pakiet usług realizowanych bezpłatnie w ramach gratisów i bonusów przyznawanych stałym klientom. Poziom merytoryczny współpracującej z Yellow Language School kadry nauczycielskiej stanowi gwarancję satysfakcji uczniów i realizacji celów zajęć dydaktycznych.