Oferta dla uczniów: klasy 4 - 8


Podstawa programowa w klasach IV-VIII wymaga od uczniów już znajomości podstawowych czasów gramatycznych, zwrotów z życia codziennego, budowania zdań oraz prostych opisów. W swojej pracy staram się zawsze dostosować do szkolnych wymogów edukacyjnych aby uczeń mógł w szkole poczuć się pewniej i widział korelację poznawanego materiału w szkole oraz na kursie.
Materiał realizowany podczas kursu w „Yellow Language School” jest dopasowany do wymogów podstawy programowej w szkole  w poszczególnych klasach. Dzięki temu, iż nasze grupy nie są liczne, na zajęciach jest czas aby dogłębnie wytłumaczyć dany temat czy też zagadnienie gramatyczne.
Ten etap edukacyjny wymaga już bardziej szczegółowego poznawania języka z tłem kulturowym, dlatego też uczniowie mają możliwość poznawania podstawowych informacji o krajach anglojęzycznych, świętach oraz tradycjach, co realizowane jest za pomocą ciekawych środków dydaktycznych jak piosenki, filmy oraz prace projektowe wykonywane przez uczniów.
Oferta:
- Dzieci: wiek 5 - 6 lat
- Dzieci: klasy 1 - 3
- Uczniowie: klasy 4 - 8
- Przygotowanie do egzaminu
po ósmej klasie
- Młodzież gimnazjalna
- Maturzyści
- Dorośli
WYSIWYG Web Builder
Yellow Language School to szkoła językowa działająca w Czechowicach-Dziedzicach. Szkoła oferuje bogaty zakres kursów językowych - w szczególności z języka angielskiego - dla zróżnicowanych grup wiekowych. Kursy językowe realizowane w Yellow są dostosowywane do oczekiwań uczniów w celu optymalnego wykorzystania ich aktualnej wiedzy, oczekiwań i predyspozycji. Zajęcia językowe są prowadzone nowoczesnymi metodami, w oparciu o najlepsze podręczniki języka angielskiego i możliwości nowoczesnego sprzętu. Dodatkowym atutem szkoły jest bogaty pakiet usług realizowanych bezpłatnie w ramach gratisów i bonusów przyznawanych stałym klientom. Poziom merytoryczny współpracującej z Yellow Language School kadry nauczycielskiej stanowi gwarancję satysfakcji uczniów i realizacji celów zajęć dydaktycznych.