O MNIE

O MNIE

Sylwia Dziermańska

Nazywam się Sylwia Dziermańska i jestem filologiem języka angielskiego ze specjalnością metodyka nauczania, nauczycielem dyplomowanym oraz lektorem. Ponadto należę do międzynarodowego grona specjalistów Neurolanguage Coaching® certyfikowanego przez Efficient Language Coaching Ltd., akredytowanego przez International Coach Federation.

Prywatnie kocham wszystko co hiszpańskie dlatego też od kilku lat uczę się też języka hiszpańskiego. Wcześniej przez wiele lat uczyłam się francuskiego i zauważyłam, iż tworzenie połączeń międzyjęzykowych, poszukiwanie podobieństw sprawia, że nauka jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Co więcej, rozumiem też rozterki ucznia i chwile zwątpienia jednak jeśli nauka jest przyjemnością to motywacja jest motorem napędowym do dalszego działania!

yellow language school
o szkole

Yellow Language School

Yellow Language School powstała w 2014 roku z pasji do nauczania języka angielskiego.

Początkowo w ofercie były tradycyjne kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych jednak z czasem zaczęłam zauważać, że wszystko wokół się zmienia i nie można pozostać niewzruszonym na te zmiany. Ponieważ zawsze lubiłam rozmawiać oraz starałam się aktywnie słuchać , zauważyłam jak zmieniają się oczekiwania oraz cele osób będących na kursach.

Galeria

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO MNIE