1-3 KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

DZIECI

8001

zajęcia grupowe i stacjonarne

ZAJĘCIA DLA DZIECI

UCZ SIĘ Z PRZYJEMNOŚCIĄ

AUTORSKI PROGRAM

W szkole realizowany jest program autorski czyli rozbudowujemy podstawę programową danej klasy o zagadnienia językowe, techniki niezbędne do rozwijania poszczególnych umiejętności na każdym etapie nauki i życia dziecka.

289521588_415985263775804_6963535833838600593_n
8001

EFEKTYWNA NAUKA

ROBOT EMYS

Jako pierwsza szkoła w regionie prowadzimy naukę dla najmłodszych z pomocą naszego nowego przyjaciela EMYSA. Jest to robot, który działa na wszystkie zmysły dziecka, wydaje dźwięki, mówi, reaguje na dotyk, potrafi rozpoznawać twarze, robić zdjęcia i wyrażać emocje. W trakcie kursu angielskiego , EMYS staje się częścią dziecięcego świata oraz pobudza wyobraźnię. Dzieci przywiązują się do EMYSA , a wspólna zabawa sprawia, że nauka staje się przyjemna i niezwykle efektywna. 

NAUKA JĘZYKA W CODZIENNYCH SYTUACJACH

ROBOT EMYS

Emys jest native speakerem, który zachęca dzieci do wspólnej przygody językowej. Jest zarówno animatorem jak i kolegą z grupy, wykorzystując metodę nauczania Total Physical Response, która polega na uczeniu nowych słów i zwrotów poprzez ruch i zachęcanie dziecka do wykonywania ciałem czynności zgodnych z usłyszanym poleceniem. Robot odgrywa rolę nauczyciela i wydaje polecenia po angielsku. Zajęcia w ten sposób kładą nacisk na użycie języka w sposób swobodny w codziennych sytuacjach.

8001
8001

PROJEKT CZYTELNICZY

BINGO BOY READS WITH KIDS

Program oparty jest o założenia metody globalnej, zwanej inaczej czytaniem całowyrazowym, a jego głównym celem jest umożliwienie dzieciom szybkiego startu w naukę samodzielnego czytania po angielsku 

oferta dla młodzieży

o mnie

NEUROLANGUAGE COACHING®